Značky

FINE DOG

Vážený "návštěvníku",

  jsme velice rádi, že jste se rozhodl(la) navštívit naše www stránky ať už jen ze zvědavosti a nebo z důvodu internetového nákupu kvalitního, ale přesto levného zboží pro Vaše miláčky.
  V této části našich stránek by jsme Vám chtěli alespoň trochu přiblížit a ukázat něco o nás, respektive o naší firmě.

 RAPA-DOG s.r.o. export - import byl založen v roce 2000. Před tímto datem od jeho vzniku v roce 2000 byla firma vedena jako sdružení podnikatelů.
 
 

   RAPA-DOG s.r.o. export - import, má sídlo v ulici Židovská 68 v Jičíně. Pro ty co neznají Jičín tak máme malou nápovědu (RUMCAJS, MANKA, CIPÍSEK). Expediční sklad Vokšice u Jičína 1.

  Když začaly být skladovací prostory pro potřeby velkoobchodu z důvodu neustálého nárůstu nových zákazníků a sortimetu zboží nedostatečné, tak začala firma řešit otázku nových a hlavně co se týče kapacity, větších skladovacích prostor. Pro tento účel se nám podařilo získat obří čtyřpatrovou budovu s plochou 7.000 m2 ve Vokšicích u Jičína ve které je pro veškerý sortiment naší firmy dostatek místa.

  Tímto krokem si firma RAPA-DOG s.r.o. zajistila pro účely velkoobchodu ideální prostory.

   

   Na závěr by jsme Vám rádi popřáli hodně úspěchu v podnikání v oblasti chovatelských potřeb a také pro ty kteří mají "pouze" domácího miláčka, ať už je to pejsek, kočička a nebo jiný domácí mazlíček, mějte svého domácího přítele rádi a dopřejte mu špičkovou výživu v podobě kvalitních krmiv značek Fine DOG, Fine DOG MINI, Fine CAT, Fine PET, Fine Fish, Fine DOG HERBA MAX Plaisir DOG, Plaisir CAT, Brit Care DOG, Brit Care CAT, Brit Care Let´s Bite, Brit premium by Nature DOG, Brit premium CAT, Carmilove DOG, Carnilove CAT, Brit ANIMALS, Eminent, Hubert, Nativia, Country DOG, Visán, Vital bite, Jumbo foods BAKERY, Magnum, Bow Wow, Perfecto DOG, Perfecto CAT, DOGGY, Dingo suchary, Chejn, Dog MENUE, Cat MENUE, Cat Vital, Grand, Grex, Pre Vital, DAX, Falco, Smarty, Borcat, Limara, Deli Nature, Sumplast, atd....